דיני עבודה:

תחום דיני העבודה הינו מהתחומים הדינאמיים, הרחבים והמורכבים ביותר בעולם המשפט ונוגע כמעט לכל אחד ואחת מאתנו. התחום מתאפיין בחוקי ייעודיים רבים ופסיקה מגוונת וענפה הדורשים מומחים החיים את עולם העבודה ומכירים אותו על בוריו.

בעולם המודרני מקום העבודה הינו הרבה יותר ממקור פרנסה, זהו המקום בו אנו מבלים את מרבית יומנו, דרכו אנו יוצרים חברויות וקשרים הנמשכים הרבה מעבר לעבודתנו, מקום בו אנו מגשימים את עצמינו ואשר על פיו אנו מגדירים את עצמנו פעמים רבות.

מטבע הדברים, לאור חשיבותו ומרכזיותו של מקום העבודה עולות שאלות משפטיות רבות, מגוונות ומורכבות החל מעבודת נשים, עובר דרך לשון הרע במקום העבודה ועד לסכסוכי עבודה קיבוציים ואישיים. בכדי להתמודד עם אתגרים אלה נדרש עו"ד אשר מעבר להיותו בעל ידע ונסיון משפטיים יוצאי דופן, גם בעל רגישות אישית ואנושית שיודע גם להעניק אוזן קשבת מחד ומאידך לנתח את המצב טקטית ואסטרטגית על מנת לתפור פתרון מותאם אישית לכל מקרה ומקרה.

בזכות הנסיון הרב שנצבר במשרדנו, אנו יודעים להעניק שירות משפטי כולל ומקיף לעובדים ומעסיקים מן המגזר הפרטי, הקיבוצי והממשלתי.

המשרד בכלל ועו"ד כהן בפרט בעלי מומחיות וידע רבים בתחום דיני העבודה. עו"ד כהן מרצה ומתרגל בתחום דיני העבודה במכללה האקדמית נתניה.

משרדנו מייצג בהצלחה רבה עובדים ומעסיקים בתיקים מורכבים ופורצי דרך.

בין היתר משרדנו מעניק את השירותים המשפטיים הבאים:

* יעוץ וליווי משפטי שוטף בתחום העבודה לעובדים ומעסיקים – בתחום הפרטי, הקיבוצי והממשלתי

* יצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה

* יצוג עובדים ויעוץ למעסיקים בטריבונאלים השונים ובכלל זה: ועדות פרטטיות, הליכי שימוע וכיוצא בכך

* יצוג ויעוץ לעובדים ומעבידים בהליכים מול הממונה לעבודת נשים

* הכנת הסכמים שונים ומגוונים בתחום דיני העבודה

* יצוג ויעוץ במו"מ והליכים קיבוציים